
Kako izboljšati svoje finance še letos?
Si želiš še letos zaživeti v večjem obilju in z več denarja?
Ne želiš v leto 2024 vstopiti z minusom na računu?
Želiš preiti iz afirmacij, ki NE delujejo v dejanja, ki resnično delajo premike do več obilja in denarja?
Ne želiš preživeti letošnjih praznikom v stiskanju denarja in preračunavanjem koliko lahko porabiš za darila in praznično kosilo ali večerjo?
Če ob tem kimaš draga duša, potem imam DANES nekaj prav zate!
Vodila bom Facebook live, kjer bom nagovorila to temo in ti tudi povedala in pokazala pot, kako lahko že letos zaživiš v večjem obilju in z več denarja.
Da se ne boš spet celo naslednje leto vrtela v začaranem krogu pomanjkanja denarja in čez eno leto pristala še na nižji točki, kar se tiče financ, kot si danes.
Še letos lahko izstopiš iz stare zgodbe in prav zato te vabim danes na srečanje z menoj.
Srečanje bo na moji Facebook strani DANES, v torek, 7. novembra ob 19h. Všečkaj in sledi moji FB strani Mojca Gotlib – Mentorica lahkotne ženske manifestacije TUKAJ in prejela boš obvestilo, ko se srečanje začne.
Zabeleži si najino današnje srečanje, da boš pozorna na sporočila Facebooka in se mi pridruži ob sedmih na spodnji povezavi 👇
KLIKNI TUKAJ ZA SREČANJE Z MENOJ OB 19.00 NA FACEBOOKU!
POMEMBNO! Klikni na zgornjo povezavo in v kolikor ne boš videla, da govorim in da piše na posnetku V ŽIVO potem osveži svoj zavihek (klikni tisti krogec s puščico zgoraj levo). Morda bo potrebno to storiti večkrat, da se srečava. Bodi vztrajna!
Pripravi si zvečer prijeten, miren prostor, kjer te ne bo nihče motil.
Se vidiva ob 19h!
Odštevam ure in se veselim, da se srečava 🙂
P.S. V kolikor bo sporočilo o tem srečanju do tebe prišlo po dogodku ali ne moreš biti z nami v živo, te bo na zgornji povezavi čakal posnetek srečanja.