Iz ovna gre Luna vedno naprej v bika in to se bo dogodilo danes v ČETRTEK malce pred osmo zjutraj. Polenili se bomo ali upočasnili tempo.
Še posebno, ker gre Luna tudi v dinamiko z Marsom. Verjetno bomo pozorni na svoje počutje, zato bomo krepili svoje telo in duha. Tako z ustrezno hrano, kot z gibanjem. Gibanje zunaj na mrazu je dobro, ne glede na meglo, mraz ali celo sonce, telesu paše biti aktiven. Lahko pozdravimo tiste dele telesa, ki so šibkejši.
Popoldanski trigon Venere z Luno je dobra energija, popotnica občutka sreče v nas. Saturn se po dolgih mesecih počasi obrača v direktno smer. In kot dober ter realen učitelj nas bo spomnil, kako je pomembna naša osebna odgovornost pri vsem v našem življenju.
Je zelo realen in prizemljen planet in če ne upoštevamo njegovih lekcij, se nam težko« piše.«
Smo tik pred polnostjo Lune, dogodila se bo v petek ob pol enajstih večer, tako, če vas bo kaj »ven metalo«, poznate krivca.
Lep pozdrav astrologinja Irena Dolar





















































