sreda, 2 aprila, 2025
Zvočna gong kopel

Gong kopel s kristalno vibracijo

S Teo vas srčno vabiva, da se nam pridružite na Gong kopeli s kristalno vibacijo v petek, 4. aprila 2025 ob 20. uri v Centru aktivnosti Nove Fužine 40, Ljubljana!

Ta dan je Luna v dvojčkih, kar spodbuja prožnost, dojemljivost in odprtost za novosti. Vsak dan naredite v življenju nekaj novega, tako boste okrepili samozavest in zaživeli bolj kreativno in izpolnjeno.

V gong kopeli se bomo povezali z uglasitveno namero, ki povezuje udeležence gong kopeli z božansko bitjo univerzuma, ki je tudi del vsakega od nas. Vibracija sveti Da nas globoko poveže s seboj in osvobodi vseh odvečnih navezanosti.

Aktivacija namere: Sveti DA.

Zaživite s srcem edinstveno!

V gong kopeli se z igranjem gongov, kristalnih posod in drugih glasbil ustvari alkimija svetega zvoka z vibracijo Aum, ki telo globoko sprostiti in sproži samozdravljenje.

Zdravilni sveti zvok deluje celostno na mentalni, čustveni, fizični in duhovni ravni. Izboljša se počutje, masaža celic obudi proces pomlajevanja, vzpostavi se stik z višjo bitjo – resničnim jazom, sprostijo se toksini in zastoji energije, razgradijo se negativni miselni vzorci, obudi se samoregulacija telesa.

Že po 20 minutah so celice bolje prepojene s kisikom. Ena ura zvočne gong kopeli deluje na telo kot 4 ure spanja. Gong kopel je primerna za udeležence vseh starosti.

Zvočno vibracijo bodo ustvarjali: gong Merkur in Sound creation gong Zemlja, kristalni posodi 432 Hz – solarni pleksus, srčna čakra, nihajoči 9-tonski zvon, woodstock zvonček s kristalno vibracijo, dežni palici, shruti, mali poletni boben, tinkše.

Potek in priprava: Uvodna meditacija, prepustitev vibraciji svetega zvoka, obuditev v sedanjost in podelitev izkušenj o nameri.

Na dan gong kopeli uživajte lahko hrano in pijačo. Pridite oblečeni v udobna oblačila in prinesite s seboj vodo, ki se bo informirala z zvokom in pomagala pri razstrupljanju telesa.

Z večkratno udeležbo v gong kopelih lahko učinkovito preoblikujete svoje življenje in s tem prispevate tudi k razvoju skupnosti!

Prispevek: 20 €

Vodi: Tea Smonker, raziskovalka holističnega zvoka, aurasound terapevt, voditeljica gong joge.

Saša in Tea

Obvezna prijava:
Saša Miklič 041 928-327
www.anandajoga.si

  • 2

    dni

  • 9

    ur

  • 44

    minut

  • 57

    sekund

Zadnji članki

Dobrodošel nazaj!

Prijavi se v svoj račun

Ustvari nov račun!

Izpolni obrazec za registracijo

Preveri svoje geslo

Prosimo, vnesite svoje uporabniško ime ali e-poštni naslov, da ponastavite svoje geslo.