Temelji so pomembni, tega se zavedamo. V zadnjih letih so se mnogim zamajali ravno temelji pod nogami.
Danes bi lahko lažje razumeli zakaj so bila nekatera razočaranja, ovire, celo izgube potrebne, da bi se mi ozrli v sebe. Včasih je dovolj beseda, včasih je potrebna resna poškodba ali nemara celo izdaja. Včasih pa je tisti nemiren občutek v sebi, ki nam šepeta, da je sprememba potrebna.
Prisluhnite sebi. Kdaj se prebudi nemir in kaj vam sporoča?
Počnite več tistega, kar v vam prebuja mir.











































