Včasih potrebujemo pomoč, da bi razumeli sporočilo ali prejeli informacijo, ki jo v danem trenutku potrebujemo – pa čeprav nam morda ni všeč. Temu včasih rečemo, da nam je nekdo postavil ogledalo.
Morda tisto, kar bi svetovali nekomu drugemu ali pa, kar vas moti pri drugi osebi, nekje v vašem življenju potrebuje podrobnejši vpogled? Tega se načeloma vsi zavedamo – v teoriji. Naj bo danes dan prakse.
Kaj vam XY sporoča?












































